Wsparcie Stowarzyszenia

WSPÓŁORGANIZUJ SPOTKANIA FOTSPOT 


Pod koniec 2016 r. Inicjatywa FOTSPOT przerodziła się w Stowarzyszenie. Mamy z tego wielką radość.

Szereg naszych otwartych spotkań odbywa się w przestrzeni zaprzyjaźnionej Fundacji Mały Dom Kultury, której bardzo dziękujemy za wspaniałą gościnę !

Organizacja spotkań odbywała się dzięki okazjonalnemu wsparciu z wrzutek do puszki. Trudno było jednak planować przyjazdy znanych i cenionych fotografów bez konkretnego finansowania, o które staramy się z różnych źródeł, póki co bez powodzenia. Wielu z Was pyta nas na spotkaniach o to jak nas wesprzeć.

Zachęcamy Was do wsparcia FOTSPOT darowiznami na nasze konto

Spotkania są otwarte i chcemy by takie pozostały, jednak bez finansowego wsparcia zapraszanie gości (zwłaszcza spoza Poznania) staje się dla nas ogromnym wyzwaniem. 

Zorganizowaliśmy do tej pory 17 otwartych spotkań FOTSPOT oraz kilka wystaw fotograficznych, FOTOSPACERÓW Staromiejskich i konsultacji fotograficznychprzed nami kolejne ciekawe plany. Wiele z nich potrzebuje konkretnego finansowania, bez którego trudno będzie zachować otwarty charakter naszych spotkań.

Dla zaproszenia gości spoza Poznania potrzebujemy zebrać minimum 400 zł, z czego opłacamy przyjazd autorów, czasem nocleg, zapraszamy na obiad. Chcemy też zapłacić autorom skromne wynagrodzenie za poświęcony nam czas, ale bez podstaw i regularnego wsparcia z Waszej strony, spotkania z gośćmi nie będą mogły odbywać się jak do tej pory.
Poniżej podajemy nasz numer konta. Wpłacane darowizny umożliwią nam organizację spotkań z gośćmi po zebraniu konkretnej kwoty. Pamiętajcie, że stale wspierające nas osoby mogą zaproponować odwiedzających nas gości. Postaramy się zrealizować Wasze prośby.


Stowarzyszenie FOTSPOT
Nr konta w Raiffeisen Bank: 61 1750 0012 0000 0000 3603 7318
W tytule przelewu: DAROWIZNA na FOTSPOTKANIA


Z góry bardzo dziękujemy Wam za wsparcie !

PayPal

Subscribe

PIN IT HOVER BUTTON START