O nasFOTSPOT to inicjatywa założona przez poznańską artystkę fotograf Ankę Gregorczyk w 2014 roku jako kontynuację wcześniejszych grup i spotkań prowadzonych pod rozmaitymi nazwami (Inna Grupa Fotograficzna, FKDT).
Od czerwca 2014 inicjatywa zmieniła się w bardziej grupowe działanie, Inicjatywę FOTSPOT skupiającą grupę wielkopolskich fotografów i sympatyków fotografii. Towarzyszy nam idea współdziałania poprzez tworzenie wspólnego i otwartego miejsca dla spotkań, rozmów, debat i fascynacji fotograficznych, a to wszytko dzięki organizacji autorskich spotkań z wybitnymi fotografami, plenerów i pogawędek fotograficznych.

Każdy pasjonat fotografii, bez względu na to czy jest profesjonalistą czy amatorem, jest mile widziany na naszych spotkaniach. Raz na jakiś czas każdy powinien jednak podzielić się z resztą grupy: zdjęciami, przemyśleniami, wiedzą, prezentacją o ulubionym fotografie lub zdjęciu. 
wernisaż wystawy K MIEJSCE ², Poznań, 2016, Fot. Wojciech Antczak

Grupa działa na zasadzie wzajemności.

Kontaktujemy się ze sobą w ramach grupy na FB oraz przez nasz profil na FB.

Do grudnia 2016 funkcjonowaliśmy jako nieformalna Inicjatywa FOTSPOT.
Spotykamy się nieregularnie i w rozmaitych miejscach, od dłuższego czasu w Małym Domu Kultury nad Klubem Dragon w Poznaniu przy ul. Zamkowej 3.

Od 7.12.2016 r. funkcjonujemy już jako Stowarzyszenie FOTSPOT.Członkami Stowarzyszenia w tej chwili są:
Kamil Figas, Anka Gregorczyk, Tytus Grodzicki, Tadeusz Korach,
Katarzyna Skotnicka - Nowak, Justyna Sulejewska, Łukasz Szamałek,
Karol Szymkowiak, Marek Zakrzewski

PayPal

Subscribe

PIN IT HOVER BUTTON START