O nasFOTSPOT to inicjatywa założona przez poznańską artystkę fotograf Ankę Gregorczyk w 2014 roku jako kontynuację wcześniejszych działań prowadzonych pod rozmaitymi nazwami (Inna Grupa Fotograficzna, FKDT).
Już jako inicjatywa FOTSPOT samoistnie zaczęła scalać się w formie twórczej grupy wielkopolskich fotografów i sympatyków fotografii. Od początku towarzyszy nam idea współdziałania poprzez tworzenie wspólnego i otwartego miejsca dla spotkań, rozmów, plenerów i warsztatów fotograficznych, a to wszytko przy okazji autorskich spotkań z cenionymi fotografami.

Nasze spotkania skierowane są zarówno do pasjonatów fotografii, jak i artystów czy zawodowych fotografów. Kontaktujemy się przez grupę na FB oraz przez nasz profil na FB.

Spotkania są nieregularnie i w rozmaitych miejscach, od dłuższego czasu spotykamy się w Małym Domu Kultury nad Klubem Dragon w Poznaniu przy ul. Zamkowej 3 lub w Placówce w podziemiach Teatru Polskiego w Poznaniu.

W 2016 r. powstało Stowarzyszenie FOTSPOT.

Kamil Figas, Anka Gregorczyk, Tytus Grodzicki,
 Łukasz Szamałek, Karol Szymkowiak, Marek Zakrzewski oraz Justyna Sulejewska, Katarzyna Skotnicka - Nowak i Tadeusz Korach

Subscribe

PIN IT HOVER BUTTON START